Prezent na urodziny babci

Jak co roku nadszedł ten czas w którym moja kochana babcia obchodzi urodziny. Niestety ze względu na to, że wyjechałam za granicę na studia nie mogłam z nią spędzić tego pięknego dnia. Od dłuższego czasu myślałam jaki prezent dla niej zamówić, by się ucieszyła i miała przede wszystkim niespodziankę. Wpadałam na facebook’u na fajną stronę Tokante, z której już kiedyś otrzymałam od mojego chłopaka słodki upominek. Szczerze przyznam, że nie sądziłam, że coś się nada dla mojej babci, ale poszukać było warto.

Żeby rozjaśnić Wam co ma w swojej ofercie ta firma powiem w skrócie co można znaleźć na ich stronie. Przede wszystkim zajmują się sprzedażą koszy delikatesowych z łakociami i wysokiej jakości herbatami, kawami etc. Ja właśnie na ich stronie znalazłam dla babci idealny podarunek. Podczas przeglądania oferty znalazłam zestaw upominkowy, który oprócz dużego zestawu słodyczy zawierał konfiturę, sok malinowy i miód!

Muszę przyznać, że cały taki kosz okolicznościowy prezentuje się przepięknie! Jest starannie zapakowany i przychodzi w dużej paczce kurierskiej.

W końcu zdecydowałam się na taki personalizowany prezent dla babci. Paczka przyszła na czas w wyznaczonym terminie, a babcia nie dość, że była zaskoczona to jeszcze bardzo zadowolona z prezentu! Powiedziała, że miód pyszny i reszta łakoci też! Myślę, że to super forma nowoczesnego prezentu! Coś dość uniwersalnego, ale jednocześnie zazwyczaj trafionego! Bo kto by się nie ucieszył z kosza słodkości?